Hliníkové
systémy pre stavebníctvo

Skupina Corialis získala zlatú medailu od poprednej globálnej ratingovej platformy EcoVadis

Skupina Corialis získala zlatú medailu od spoločnosti EcoVadis, poprednej svetovej ratingovej platformy pre hodnotenie aktivít a postupov spoločností z hľadiska spoločenskej zodpovednosti, vrátane záväzkov v oblasti životného prostredia.

Zlatá medaila od spoločnosti EcoVadis bola skupine udelená na základe hodnotenia v štyroch smeroch: environmentálne, sociálne, etické a dodávateľského reťazca.

Skupina Corialis sa stará o svoju ekologickú stopu, sociálne dopady a ekonomickú zodpovednosť, a preto sa zaviazala k dôraznému prístupu k sociálnej zodpovednosti podnikov. Výrobné procesy spoločností skupiny Corialis sú založené na recyklácii a minimalizácii odpadu, pričom rešpektujú životné prostredie a dodržiavajú európske normy. Skupina Corialis sa tiež zameriava na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a usiluje sa o rozvoj a profesionalizáciu svojich zamestnancov.

Certifikácie, ako je EcoVadis, sa v budúcnosti stanú dôležitým prvkom procesu výberu dodávateľa – autentické a faktické správanie v koncepte „udržateľnosti“ sa pravdepodobne stane dôležitým prvkom konkurenčnej výhody na trhu.

Skupina Corialis* Core Innovative Aluminium Integrated Solutions je medzinárodné zoskupenie spoločností: Aliplast Aluminium Systems v Belgicku, Profils Systèmes vo Francúzsku, Smart System vo Veľkej Británii, Aliplast Aluminium Systems a Aliplast Extrusion v Poľsku, JMD Systems a Lingote Aluminios v Portugalsku. Spoločnosť Corialis je lídrom v oblasti konštrukcie a výroby vysoko kvalitných hliníkových systémov.

Webové stránky používajú súbory cookie na poskytovanie služieb v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov .Môžete určiť podmienky pre ukladanie alebo prístup k súborom cookie vo Vašom prehliadači alebo konfigurácii.