/img/slider/19/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Novinka v ponuke
GENESIS 90
zobraziť viac
/img/slider/1/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Architektonické hliníkové systémy
pre stavebníctvo
zobraziť viac
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Architektonické hliníkové systémy
pre stavebníctvo
zobraziť viac

Skupina Corialis získala zlatú medailu od poprednej globálnej ratingovej platformy EcoVadis

Skupina Corialis získala zlatú medailu od spoločnosti EcoVadis, poprednej svetovej ratingovej platformy pre hodnotenie aktivít a postupov spoločností z hľadiska spoločenskej zodpovednosti, vrátane záväzkov v oblasti životného prostredia.

Zlatá medaila od spoločnosti EcoVadis bola skupine udelená na základe hodnotenia v štyroch smeroch: environmentálne, sociálne, etické a dodávateľského reťazca.

Skupina Corialis sa stará o svoju ekologickú stopu, sociálne dopady a ekonomickú zodpovednosť, a preto sa zaviazala k dôraznému prístupu k sociálnej zodpovednosti podnikov. Výrobné procesy spoločností skupiny Corialis sú založené na recyklácii a minimalizácii odpadu, pričom rešpektujú životné prostredie a dodržiavajú európske normy. Skupina Corialis sa tiež zameriava na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a usiluje sa o rozvoj a profesionalizáciu svojich zamestnancov.

Certifikácie, ako je EcoVadis, sa v budúcnosti stanú dôležitým prvkom procesu výberu dodávateľa – autentické a faktické správanie v koncepte „udržateľnosti“ sa pravdepodobne stane dôležitým prvkom konkurenčnej výhody na trhu.

Skupina Corialis* Core Innovative Aluminium Integrated Solutions je medzinárodné zoskupenie spoločností: Aliplast Aluminium Systems v Belgicku, Profils Systèmes vo Francúzsku, Smart System vo Veľkej Británii, Aliplast Aluminium Systems a Aliplast Extrusion v Poľsku, JMD Systems a Lingote Aluminios v Portugalsku. Spoločnosť Corialis je lídrom v oblasti konštrukcie a výroby vysoko kvalitných hliníkových systémov.

Navštívte naše ďalšie stránky
Aliplast Extrusion, Corialis