/img/slider/11/thumbnail.webp?v=bcfac6ba837901977f6feac5f5ed3ff8
Spoločne budujme budúcnosť
SOCIÁLNA ZODPOVEDNOSŤ PODNIKOV

Záujmové skupiny

Skupinu Aliplast tvoria skvelí jednotlivci s neoceniteľnými skúsenosťami.

V našej spoločnosti každý prinášame na stôl niečo jedinečné. Fungujeme dobre ako tím a vždy sme tu jeden pre druhého. Ako spoločnosť pevne veríme, že je nevyhnutné venovať čas svojim osobným záujmom.

V Aliplast Group majú naši zamestnanci šancu objaviť svoju životnú vášeň alebo sa venovať tej, ktorú momentálne majú.

Bežecký tím

Aliplast Running Team tvoria bežci na dlhé a krátke trate, ktorí tvrdo pracujú nielen na tom, aby sa dostali na najvyššie stupne víťazov, ale tiež aby pomohli charitatívnym organizáciám počas pretekov, na ktorých bežia. Najdôležitejšie pre členov Aliplast Running Teamu je, že venovaním sa svojej vášni pre beh a prekonávaním svojich nedostatkov môžu podporovať slabších a menej šťastných. Väčšina peňazí vyzbieraných počas behov, ktorých sa zúčastňujú, ide práve na pomoc týmto ľuďom. Mnohí zo zamestnancov skupiny Aliplast sú vášnivými bežcami, o čom svedčia tisíce najazdených kilometrov a trofeje, ktoré získali v súťažiach. Pridajte sa k nášmu bežeckému tímu. Utekaj a pomôž ostatným!

Tím horskej turistiky

Od svojho vzniku na jeseň roku 2013 prekonal tím horskej turistiky stovky kilometrov naprieč Tatrami: Rysy, Zawrat, Przełęcz pod Chłopkiem a Śmieniak sú len niektoré z vrcholov a chodníkov, ktoré prešli. Cestujú do mnohých horských oblastí v Poľsku, vrátane Tatier, Bieszczady, Beskýd, Gorce a ďalších úžasných miest. Už niekoľko rokov brázdia horské cesty aj v iných krajinách. Na slovenskej strane bola jednou z najťažších trás, ktorú zdolali, Priečne Sedlo. Pokúsili sa o expedície do lokalít, ako je pohorie Čornohora na západnej Ukrajine, pohorie Gorgany v karpatskom reťazci na juhozápade Ukrajiny a hora Pikui, najvyšší bod vo Východných Bieszczadoch na Ukrajine, ktorý bol v zime zdolávaný.

Tím Aliplast's Mountain Hiking Team sa neustále rozširuje. Expedície sú otvorené pre každého zamestnanca, ktorý chce tráviť voľný čas v prírode. Vydajte sa s nami na cestu!

Rybársky tím

Milovníci rybolovu v našej spoločnosti sú súčasťou Aliplast Fishing Team. Naši zamestnanci majú pre túto zábavu slabé miesto a výlety do rybárskych revírov, ktoré organizuje náš rybársky tím, sú vždy obľúbené a priťahujú veľký počet účastníkov. Členovia Aliplast Fishing Team vnímajú rybolov ako zábavu, ktorá si vyžaduje znalosti, šikovnosť a trpezlivosť a zároveň je to zábavná outdoorová aktivita. Ak takto radi trávite čas pri vode, neváhajte sa pripojiť k nášmu rybárskemu tímu!

Futbalový tím

Futbalový tím Aliplast hrá od jari 2021 a už dosiahol úspech na 7. ročníku Poľského pohára firiem a pracovísk a obsadil 5. miesto na futbalovom turnaji Zakopane Tatry Cup, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Všetci zamestnanci Aliplast Group sú oprávnení zúčastniť sa futbalového tréningu, kde môžu zdokonaliť svoju hru pod vedením certifikovaného trénera. Pridajte sa k futbalovému tímu našej spoločnosti, prihláste sa na pravidelné tréningy a bodujte na turnajoch!

Futbalová akadémia

Futbalová akadémia ponúka deťom zamestnancov Aliplast Group bezplatné futbalové kurzy. Vedie ho Damian, futbalový tréner s kvalifikáciou UEFA. Damian je tiež kapitánom futbalového tímu Aliplast a zamestnancom našej spoločnosti. Triedy sa konajú na futbalovom ihrisku Aliplast Group Foundation. Sú určené pre deti od 6 do 15 rokov.

Tím plachtenia

V našej spoločnosti máme veľa nadšencov plachtenia. Niektorí z nich súťažia v plachtárskych súťažiach (regatách), zatiaľ čo iní radi cestujú po svete na exotických cestách. Obe tieto skupiny majú jedinečnú afinitu k vode a schopnosť využiť živel vetra.

Plachtenie ako vášeň je ideálne na rozvíjanie zručností, ako je tímová práca a rozhodovanie, pričom zároveň učí trpezlivosti a pokore. Pripojte sa k ostatným námorníkom a vydajte sa na otvorenú vodu!

Navštívte naše ďalšie stránky
Aliplast Extrusion, Corialis