Hliníkové
systémy pre stavebníctvo

Novinky

  • Aliplast a Aliplast Extrusion podpísal dohodu s PGE na roky 2021 a 2022 podľa ktorej bude 50% dodávanej energie bude pochádzať z obnoviteľných zdrojov potvrdených certifikátom pôvodu.
  • Skupina Aliplast a Aliplast Extrusion v rámci stratégie „Energia s Aliplastom“ na roky 2021 - 2025 pripravuje realizáciu projektu inštalácie fotovoltaických systémov s cieľom pokryť min. 5% súčasného dopytu po el. energií. Fotovoltaická inštalácia bude namontovaná na streche budovy spoločnosti.
  • V rámci stratégie „Energia s Aliplastom“ na roky 2021 - 2025 plánuje spoločnosť investovať do nabíjacej infraštruktúry pre elektrické automobily. Dobíjacie stanice pre elektromobily v areáli spoločnosti (bezplatné nabíjanie automobilov) majú povzbudiť zamestnancov, aby vymenili svoje automobily za elektrické. Investícia bude spojená s environmentálnou kampaňou propagujúcou elektromobilitu.

Webové stránky používajú súbory cookie na poskytovanie služieb v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov .Môžete určiť podmienky pre ukladanie alebo prístup k súborom cookie vo Vašom prehliadači alebo konfigurácii.