/img/slider/12/thumbnail.webp?v=135a9634f9fb4bbfd0ea03d2577d1483

2. charitatívny futbalový turnaj Nadácie Aliplast Group

V sobotu 13. mája 2023 sa uskutoční 2. ročník charitatívneho futbalového turnaja. Cieľom tohtoročného turnaja bude získať finančné prostriedky na športové štipendiá pre núdzne deti a mládež z detských domovov z regiónu Lublin.

Toto je druhý ročník turnaja, ktorý organizuje Aliplast Group Foundation. Spätne hodnotíme minuloročný Turnaj za veľmi úspešný. Krásne počasie, fanúšikovia, množstvo emócií a urputný boj na ihrisku – bolo to naozaj vydarené stretnutie, najmä preto, že Nadácia debutovala s projektom. Zúčastnené tímy boli Spiżarnia /1.miesto na turnaji/, Chemnovatic, Oknoplast, Dnipro /ukrajinský tím/ a spoločnosti skupiny Aliplast: Aliplast Systems a Aliplast Extrusion. V súčasnosti sú dvaja hráči Start Lublin, Artem a Andrei, v starostlivosti Aliplast Group Foundation. Vďaka vyzbieraným finančným prostriedkom počas Turnaja získali športové potreby, ktoré priebežne zbierame. Chceli by sme sa poďakovať všetkým účastníkom prvého turnaja. A dúfame, že sa stretneme aj na Druhom turnaji, ktorý už môžem oficiálne oznámiť,“ hovorí Ewa Ciolek z Nadácie Aliplast Group.

Ako sa zapojiť do turnaja a pomôcť?

  • zaregistrujte tím z vašej spoločnosti (registračný formulár a predpisy na stiahnutie)
  • zaplatiť vstupný poplatok (vo forme daru) vo výške 3 000 PLN
  • príďte 13. mája 2023 o 9:00 na športové ihrisko na zelenej ploche Aliplastu
  • zainteresované spoločnosti by nás mali kontaktovať do 8. mája 2023

Podujatie je pod záštitou médií: “TVP3” pobočka Lublin, “Rádio Lublin”, “Gazeta Wyborcza”, “Dziennik Wschodni”, “Lublin24.pl”, “LAJF”.

Navštívte naše ďalšie stránky
Aliplast Extrusion, Corialis